W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?

Nasze projekty

Jeśli umiesz zadbać o siebie, będziesz potrafił lepiej zadbać o innych. Zaczynając od codziennych nawyków podczas zajęć sportowych pozyskasz umiejętności przydatne przez całe życie: higiena, zdrowe odżywianie się i zajęcia sportowe to najlepszy sposób na rozwój!

Powstała drużyna AMP football w Senegalu. Stroje sportowe gotowe [patrz foto] i czas zaczynać przygodę z piłką nożną w wersji AMP! We współpracy z trenerem Alpha Ndiaye z Dakaru pracujemy nad pierwszym w historii Dakaru zespołem AMP Football.

W Senegalu jest wiele dzieci i nastolatków potrzebujących wsparcia w realizacji marzeń zdobycia wykształcenia i samodzielnego utrzymywania się bez emigracji. Skutecznie można to robić poprzez edukację na miejscu przy wykorzystaniu piłki nożnej jako motywatora do nauki.

Pomysł: Wsparcie dziewcząt opuszczających zakład poprawczy w usamodzielnieniu się poprzez edukację i uzyskanie uprawnień zawodowych w zakresie sportu i rekreacji.

CO DALEJ?

Wspieraj naszą misję